03.03.2018
|
Šolanje vodnikov lovskih psov po programu VP1, VP2
Vodja šolanja: Anton Savorgnani
|
SKZLD Celje
Poligon KD Celje, Lokrovec
|
9,00 ura
|
Prijave: Anton Savorgnani: 041 634 806
|
19. 5. 2018
|
Telesno ocenjevanje (ocena zunanjosti) psov vseh lovskih pasem
Vodja: Janez Šumak
|
Lovski dom LD Žalec na Rinki, Gotovlje 177
|
8,00 ura
|
Prijava ni obvezna
Kontakt: Janez Šumak, 041 685 664
|
26. 5. 2018
|
So organizacija z DLNP Slovenije: UP po krvni sledi za Nemške prepeličarje
Vodja; Vinko Otorepec
|
LD Velunja, zbor Lovski dom Zavodnje
|
8,00 ura
|
Obvezna prijava: Vinko Otorepec, 041 809 143
|
30.6. 2018
|
Uporabnostna preizkušnja po krvni sledi za pse vseh lovskih pasem
Vodja: Zlatko Cmok
|
LD Bojansko - Štore, zbor Lovski dom na Svetini
|
8,00 ura
|
Obvezna prijava: Jožica Metelko – Kraševec, 041 647 216
|
- 2018
Datum dogovorimo naknadno
|
Tečaj in trening v delu na divjo svinjo v lovni obori za pse vseh lovskih pasem
Vodja: Janez Šumak
|
Selce Žumberačko HR
|
6,00 ura
|
Prijava: Janez Šumak, 041 685 664
|
01. 9. 2018
|
Lovsko kinološki dan. Tradicionalno srečanje lovcev in kinologov SKZLD Celje, LKD Celje
|
Lokacija srečanja bo javljena naknadno.
|
10,00 ura
|
Prijava: Janez Šumak, 041 685 664
|
04. 9. 2018
|
Mala šola - šolanje vodnikov lovskih psov po programu »mladi« Vodja šolanja: Anton Savorgnani
|
Poligon KD Celje, Lokrovec 1
|
17,00 ura
|
Prijave: Anton Savorgnani: 041 634 806
|
08. 9. 2018
|
Uporabnostna preizkušnja po krvni sledi za pse vseh lovskih pasem
Vodja: Boštjan Pahovnik
|
LD Luče, zbor pri Lovskem domu LD Luče
|
8,00 ura
|
Obvezna prijava: Janez Šumak, 041 685 664
|
15.09.2018
|
PNZ goničev in brak jazbečarjev v LD Gornji grad
Vodja: Mitja Matjaž
|
Strelišče LD Gornji Grad
|
8,00 ura
|
Obvezna prijava: Janez Šumak, 041 685 664
|
21. 9. 2018
|
PNZ jamarjev v rovu
Vodja: Janko Stebernak
|
LD Žalec, Lovski dom Rinka Gotovlje 177 pri Žalcu
|
8,00 ura
|
Obvezna prijava: Bogdan Dolenc, 041 363 966
|
22. 9. 2018
|
PNZ jamarjev na planem
Vodja: Janko Stebernak
|
LD Žalec, Lovski dom Rinka Gotovlje 177 pri Žalcu
|
8,00 ura
|
Obvezna prijava: Bogdan Dolenc, 041 363 966
|
06.10.2018
|
Vzrejna preizkušnja (VP) nemških prepeličarjev in španjelov
Vodja: Vinko Otorepec
|
Lovski dom LD Braslovče
|
8,00 ura
|
Obvezna prijava: Vinko Otorepec, 041 809 143
|
13.10.2018
|
PNZ goničev in brak jazbečarjev v LD Rogaška Slatina
Vodja; Jani Strniša
|
Gostišče pri treh ribnikih
LD Rogaška Slatina
|
8,00 ura
|
Obvezna prijava: Jožica Metelko – Kraševec, 041 647 216
|
20.10.2018
|
Državna uporabnostna preizkušnja goničev -CACT
|
Lovski dom LD Jurklošter
|
8,00 ura
|
Predsednik DVK – goniči Slavko Žlebnik, 031 889 383
|
Pomladi 2018
|
Pomladanska preizkušnja PZP za ptičarje se organizira, (prijavi KZS) če bo najmanj5 prijavljenih!
|
Lokacija prireditve bo javljena naknadno
|
8,00 ura
|
Obvezna prijava:
Čedo Vogrinc, 051 341 747
|
Jeseni 2018
|
Jesenska preizkušnja JZP za ptičarje se organizira, (prijavi KZS) če bo najmanj 5 prijavljenih!
|
Lokacija prireditve bo javljena naknadno
|
8,00 ura
|
Obvezna prijava:
Čedo Vogrinc, 051 341 747
|